Alles van Oudewater
Bekijk de agenda
< november 2019 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
44
 
 
 
 
1
2
3
45
4
5
6
7
8
9
10
46
11
12
13
14
15
16
17
47
18
19
20
21
22
23
24
48
25
26
27
28
29
30
 

Fierljeppen Vlist Hoffman en De Samenwerking Bokaal

Fierljeppen Vlist Hoffman en De Samenwerking Bokaal
Vlist Geplaatst 23 juni 2019

Hierbij de belangrijkste uitslagen van de gesprongen wedstrijden van afgelopen donderdag 20 juni en zaterdag 22 juni in Vlist

Polsstokverspringen/ Fierljeppen Vlist 20 juni Hoffman Bokaal

Senioren

  1. Wouter van Midden Vlist 19.18
  2. Jaco de Groot Kamerik 18.64
  3. Wilco van Amerongen Benschop 18.09
  4. Ricardo Faaij Haastrecht 18.08
  5. Maik Backx Haastrecht 17.70


Dames

  1. Fabiënne Overbeek Benschop 14.70
  2. Dymphie Baas - van Rooijen Oudewater 14.62
  3. Julia van Eijk Haastrecht 13.97
  4. Joriene Baas Oudewater 13.12
  5. Carina den Hartogh Woerden 12.83


Junioren

  1. Reinier Overbeek Benschop 18.45
  2. Chris Anker Vlist 18.34
  3. Timon de Haay Lopik 16.31
  4. Matthieu van Vuuren Benschop 16.25
  5. Daniel Cluistra Haastrecht 16.01


Jongens

  1. Mark van der Horst Schoonhoven 17.52
  2. Roy Velis Benschop 17.04
  3. Harmen Timmerarends Montfoort 16.81
  4. Guus Hoogland Montfoort 16.65
  5. Hidde van Dam Montfoort 13.28


Meisjes

  1. Thalina van der Wind Snelrewaard 13.59
  2. Suzanne Mulder Vlist 13.31

 

Alle overige uitslagen van de wedstrijd zijn te vinden op www.pbholland.com

Polsstokverspringen/ Fierljeppen Vlist 22 juni De Samenwerking Bokaal

Senioren

  1. Rian Baas Utrecht 20.20
  2. Wilco van Amerongen Benschop 20.19
  3. Wouter van Midden Vlist 20.03
  4. Thomas van Midden Vlist 19.82
  5. Jaco de Groot Kamerik 19.67


Dames

  1. Dymphie Baas - van Rooijen Oudewater 16.71
  2. Demi Groothedde Jaarsveld 14.26
  3. Julia van Eijk Haastrecht 14.02
  4. Fabiënne Overbeek Benschop 14.00
  5. Carina den Hartogh Woerden 12.77


Junioren

  1. Reinier Overbeek Benschop 19.56
  2. Lucas van Eijk Haastrecht 19.13
  3. Chris Anker Vlist 17.94
  4. Daniel Cluistra Haastrecht 17.53
  5. Bas van Leeuwen Woerden 16.59


Jongens

  1. Guus Hoogland Montfoort 17.88
  2. Mark van der Horst Schoonhoven 17.13
  3. Harmen Timmerarends Montfoort 16.91
  4. Hidde van Dam Montfoort 16.42
  5. Roy Velis Benschop 16.21


Meisjes

  1. Thalina van der Wind Snelrewaard 14.22
  2. Laura Maaijen Haastrecht 13.91
  3. Suzanne Mulder Vlist 13.38
  4. Eline Kastelein Zegveld 9.56

 

Alle overige uitslagen van de wedstrijd zijn te vinden op www.pbholland.com


Meer informatie | www.pbholland.com

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug

Margreet Hairstyling
City Bed IJsselstein
De Bruin Entertaiment