Alles van Oudewater
Bekijk de agenda
< juli 2019 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
27
1
2
3
4
5
6
7
28
8
9
10
11
12
13
14
29
15
16
17
18
19
20
21
30
22
23
24
25
26
27
28
31
29
30
31
 
 
 
 

Uitslagen polstokverspringen in Jaarsveld

Uitslagen polstokverspringen in Jaarsveld
Jaarsveld Geplaatst 29 juni 2019

Hierbij de belangrijkste uitslagen van de gesprongen wedstrijd in Jaarsveld op woensdag 26 en vrijdag 29 juni

Wedstrijd van woensdag 26 Juni

Senioren

1 Rian Baas Utrecht 19.88
2 Jaco de Groot Kamerik 18.90
3 Sander van Vliet Oudewater 18.31
4 Wouter van Midden Vlist 17.98
5 Maik Backx Haastrecht 17.93


Dames

1 Wendy Helmes IJsselstein 14.14
2 Carina den Hartogh Woerden 13.78
3 Fabiënne Overbeek Benschop 13.68
4 Julia van Eijk Haastrecht 13.44
5 Demi Groothedde Jaarsveld 13.42


Junioren

1 Daniel Cluistra Haastrecht 17.92
2 Reinier Overbeek Benschop 17.27
3 Matthieu van Vuuren Benschop 16.91
4 Timon de Haay Lopik 15.95
5 Bas van Leeuwen Woerden 15.68


Jongens

1 Harmen Timmerarends Montfoort 16.38
2 Roy Velis Benschop 16.00
3 Guus Hoogland Montfoort 15.69
4 Roef Eijzenga Jaarsveld 15.60
5 Hidde van Dam Montfoort 15.44


Meisjes

1 Rianne de Regt Linschoten 13.57
2 Laura Maaijen Haastrecht 13.35
3 Suzanne Mulder Vlist 12.95
4 Eline Kastelein Zegveld 12.14
5 Thalina van der Wind Snelrewaard 11.26

 

Alle overige uitslagen van de wedstrijd zijn te vinden op www.pbholland.com

 

 

Wedstrijd van vrijdag 29 juni

Senioren

1 Jaco de Groot Kamerik 21.81
2 Rian Baas Utrecht 21.38
3 Thomas van Midden Vlist 21.15
4 Maik Backx Haastrecht 18.87
5 Paul van Meijeren Zegveld 18.80


Dames

1 Wendy Helmes IJsselstein 15.10
2 Fabiënne Overbeek Benschop 14.87
3 Joriene Baas Oudewater 14.17
4 Carina den Hartogh Woerden 13.30
5 Demi Groothedde Jaarsveld 12.79


Junioren

1 Reinier Overbeek Benschop 20.23
2 Lucas van Eijk Haastrecht 19.49
3 Timon de Haay Lopik 18.06
4 Bas van Leeuwen Woerden 17.30
5 Matthieu van Vuuren Benschop 16.49


Jongens

1 Roy Velis Benschop 17.74
2 Hidde van Dam Montfoort 17.71
3 Mark van der Horst Schoonhoven 17.17
4 Guus Hoogland Montfoort 16.17
5 Roef Eijzenga Jaarsveld 15.96


Meisjes

1 Laura Maaijen Haastrecht 13.36
2 Thalina van der Wind Snelrewaard 12.52

 

Alle overige uitslagen van de wedstrijd zijn te vinden op www.pbholland.com

 

 


Meer informatie | www.pbholland.com | Bron: Rian Baas

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug

De Bruin Entertaiment
Margreet Hairstyling
Uitvaartverzorging Midland