Alles van Oudewater
Bekijk de agenda
< september 2019 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
35
 
 
 
 
 
 
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
 
 
 
 
 
 

Uitslagen polstokverspringen in Burgum en Vlist

Uitslagen polstokverspringen in Burgum en Vlist
Geplaatst 20 augustus 2019

Hierbij de belangrijkste uitslagen van de gesprongen wedstrijd in Burgum en Vlist.

Fierljeppen Burgum - 20 augustus 2019

Senioren

1 Jaco de Groot Kamerik 21.94
2 Thewis Hobma Harlingen 21.34
3 Erwin Timmerarends Montfoort 21.17
4 Jan Teade Nauta IJlst 20.73
5 Freark Kramer It Heidenskip 20.39


Dames

1 Marrit v/d Wal It Heidenskip 17.29
2 Dymphie Baas - van Rooijen Oudewater 17.26
3 Wendy Helmes IJsselstein 15.44
4 Anna-Jet Leyenaar IJlst 15.26
5 Fabiënne Overbeek Benschop 14.31


Junioren

1 Reinier Overbeek Benschop 21.38
2 Daniel Cluistra Haastrecht 19.74
3 Wietse Nauta IJlst 18.08
4 Timon de Haay Lopik 16.68
5 Lucas van Eijk Haastrecht 16.37


Jongens

1 Rutger Haanstra It Heidenskip 18.22
2 Hidde van Dam Montfoort 17.80
3 Guus Hoogland Montfoort 17.75
4 Mark van der Horst Schoonhoven 17.33
5 Roy Velis Benschop 17.26


Meisjes

1 Femke Rispens Niehove 15.87
2 Pytrix Westra Burgum 14.76
3 Suzanne Mulder Vlist 14.17
4 Tirza Boschma IJlst 13.61
5 Thalina van der Wind Snelrewaard 13.54

Klik hier voor alle resultaten


Fierljeppen Vlist - 20 augustus 2019

Senioren

1 Paul van Meijeren Zegveld 19.19
2 Maik Backx Haastrecht 17.81
3 Teus Korevaar Schoonhoven 17.30
4 Bastiaan de Bruijn Lopik 16.23
5 Jos van der Vlist Benschop 16.23


Dames

1 Iris Mulder Vlist 13.40
2 Julia van Eijk Haastrecht 12.84
3 Carina den Hartogh Woerden 12.77
4 Lizanne Schilt Polsbroek 12.58
5 Brenda Baars Benschop 12.40


Junioren

1 Corné de Regt Linschoten 15.51
2 Matthieu van Vuuren Benschop 15.33
3 Lorenzo Boele Oudewater 14.19
4 Gerco van Oort Lopik 13.44


Jongens

1 Eimert van Ingen Zegveld 16.19
2 Ruben van Eijk Haastrecht 14.70
3 Remco de Ruijter Oudewater 14.22
4 Rick Cazant Kockengen 13.03
5 Reymon Tukker Montfoort 11.56


Meisjes

1 Eline Kastelein Zegveld 12.26
2 Rianne de Regt Linschoten 11.81
3 Moniek van Vliet Nieuwkoop 11.65

Klik hier voor alle resultaten


Meer informatie | www.pbholland.com

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug

Margreet Hairstyling
City Bed IJsselstein